Допомога постраждалим – наш обов’язок

11 марта, 2014

Останніми місяцями Україна перебуває без перебільшення в епіцентрі світової уваги. Драматичні події в нашій країні не залишають байдужими жодну особу з активною громадянською позицією. На превеликий жаль, міра соціально-політичної напруженості стала вимірюватись людськими життями, що накладає на кожного громадянина України обов’язок зробити усе від нього залежне для найскорішого повернення ситуації в русло мирного життя і конструктивного діалогу.
До Адвокатського бюро Кушнарьова на протязі усього цього часу зверталось багато людей з проханням забезпечити правовий захист від незаконних дій правоохоронних органів. І ми не залишались і не залишаємось осторонь.
Втім, час для самозаспокоєння ще не настав. З цієї причини ми продовжуємо до повної нормалізації життя в Україні дію програми по захисту законних прав та інтересів людей, які постраждали під час масових акцій протесту під гаслами Євромайдану. Якщо Ви потребуєте усної або письмової консультації із зазначеного приводу, бажаєте захистити себе при відносинах з правоохоронними органами та в судах, – звертайтесь до нас за телефоном в Києві: 044-360-88-96. Враховуючи загальносвітовий резонанс цих подій і їх надважливе значення для подальшої долі нашої держави, керівництвом АБ Кушнарьова було прийняте рішення про безкоштовний характер надання такої правової допомоги.