Міжнародна конференція «Екологія. Глобальне співробітництво»

12 декабря, 2013

6 грудня 2013 року в місті Тбілісі (Грузія) відбулась Міжнародна конференція на тему: «Екологія. Глобальне співробітництво». Захід проводився у конференц-залі готелю Radisson Blu Iveria.

Міжнародна конференція поставила собі за мету знайти спосіб вирішення екологічних проблем, обмінятись досвідом між учасниками, розглянути законодавчу базу різних країн, а також поговорити про ризики, які корупція створює в екологічній сфері.

У заході взяли участь представники держав від України та Грузії, висококваліфіковані фахівці природоохоронних товариств, представники екологічно відповідального бізнесу, громадських організацій та громадські активісти. У форматі дискусій учасники обговорювали останні досягнення в області охорони навколишнього середовища, розглядали актуальні проблеми та ініціювали різноманітні пропозиції у цій сфері.

Провідним спікером конференції став Валерій Глинянчук, екс-заступник міністра Міністерства охорони навколишнього природного середовища України. Валерій Іванович виступив з доповіддю на тему «Міжнародне співробітництво у вирішенні екологічних проблем». Саме завдяки йому всі учасники активно обговорювали питання в дискусійній формі.

Крім того активним учасником заходу став і Олександр Степашко, юрист Адвокатського бюро Кушнарьова. Він говорив про екологічну модернізацію в Україні. А тему стану екологічної демократії та участь громадськості у прийнятті екологічно важливих рішень у Грузії висвітлив Лаша Чхартішвілі, голова правління НУО «Група підтримки Грінпіс – Кавказу».

Також у числі спікерів були Олексій Свергун, член рахункової комісії «Аудит податків та зборів України» та Денис Філоненко, радник голови правління ПАТ «Банк Ринкові Технології».

За підсумками проведення конференції були вироблені конструктивні пропозиції щодо вирішення екологічних проблем на міжнародному рівні.