Рішення суду виконане

8 ноября, 2013

Чималого резонансу набула історія з тривалим невиконанням рішення Дніпровського районного суду м. Києва про вселення Н.Д. Будовської, Клієнта нашого Бюро, до належної їй квартири і зобов’язання відповідача не чинити їй в цьому будь-яких перешкод.

Ситуація значно ускладнювалась внаслідок прямої і непрямої протидії працівників місцевої Державної виконавчої служби, які фактично усіляко блокували виконавчий процес і виправдовували поведінку гр-ки А. Спеціалісти Адвокатського бюро Кушнарьова задля поновлення прав Клієнта вимушені були задіяти майже усі передбачені законодавством важелі. В їх числі можна відмітити низку дієвих скарг до вищестоячих органів юстицій і прокуратури, наполягання на обов’язковій участі у процедурі примусового виконання працівників правоохоронних органів, а також отримання рішення того ж Дніпровського районного суду м. Києва, яким була прямо визнана неправомірною бездіяльність органу ДВС при «виконанні» до того моменту зазначеного вище судового рішення і зобов’язано його здійснити усі допустимі заходи з належного примусового виконання відповідного виконавчого листа.

І ось, 4 листопада 2013 року, нарешті, ця історія отримала своє логічне завершення. Впевнившись в безперспективності і ризикованості подальшого ухилення від виконання приписів суду, гр-ка А. добровільно вселила Н.Д. Будовську в її квартиру, надала їй комплект ключів та ін.

Цього разу державному виконавцеві навіть не прийшлось приступати до власне примусової стадії виконання судового рішення. Таким чином, можна з впевненістю зазначити, що тривалі зусилля працівників АБ Кушнарьова не були марними і ще одна особа з нашою допомогою змогла поновити свої порушені права.