Ігор Кушнарьов – кращий адвокат України 2013 року

11 декабря, 2013

8-го жовтня юристи відзначають професійне свято – День юриста.

Незадовго після цього щороку проходить Всеукраїнський конкурс «Юрист року». 14 жовтня відбулась чергова святкова церемонія. Цього разу одним з переможців став Ігор Володимирович Кушнарьов.

Ігоря Володимировича визнали найкращим адвокатом 2013-го року за високий рівень професіоналізму, компетентність та відданість своїй справі. Під час промови на сцені Ігор Кушнарьов подякував за високу оцінку його професійної діяльності та зазначив, що досягти успіхів було б не можливо без підтримки його колег та співробітників, а саме директора Адвокатського бюро Кушнарьова – Віталія Поляновського.

Конкурс проводить Союз юристів України за участю Вищої ради юстиції України, Верховного Суду України, Вищого господарського суду України, Вищого адміністративного суду України, Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти України, Міністерства закордонних справ України, Служби безпеки України, Державної податкової адміністрації України, Державної митної служби України, вищих юридичних закладів освіти юристів, Спілки адвокатів України, Української нотаріальної палати, інших професійних та громадських об’єднань правників.

У заході беруть участь юристи, які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками поточного року і відповідають вимогам професійної та ділової етики. Претенденти представляються на конкурс як державними установами, так і громадськими та недержавними організаціями.