Апеляційна інстанція підтвердила законність рішення районного суду

13 июня, 2013

12 червня 2013 р. в Апеляційному суді м. Києва відбулось слухання апеляційної скарги гр-ки А. на ухвалу Дніпровського районного суду м. Києва від 06 березня 2013 р. про відмову у задоволенні її заяви про зміну способу і порядку виконання судового рішення.

Нагадаємо, первісним рішенням суду, про яке йде мова, передбачається вселення Н.Д. Будовської, клієнта АБ Кушнарьова, до квартири, яка належить їй на праві власності, і заборона гр-ці А. чинити в цьому будь-які перешкоди. Остання намагалась довести суду, що виконання цього рішення з дотриманням його резолютивної частини нібито порушить її права.

Оцінивши доводи апеляційної скарги, врахувавши правову позицію представника Н.Д. Будовської, який категорично заперечував проти задоволення скарги, зваживши на обставини справи, колегія суддів Апеляційного суду м. Києва прийняла рішення відхилити апеляційну скаргу гр-ки А. за необґрунтованістю, а оскаржуване рішення суду першої інстанції залишити без змін як законне і юридично мотивоване. Цим рішенням апеляційного суду фактично визнано не заснованим на нормах чинного законодавства України запропонований апелянтом спосіб виконання судового рішення – шляхом присудження на користь Н.Д. Будовської щомісячних виплат, адже це містить в собі ознаки договірних відносин найму (оренди), примусити до чого Н.Д. Будовську суд не вправі.

Надалі процес примусового виконання первісного судового рішення згідно з вимогами законодавства України контролюватиметься спеціалістами АБ Кушнарьова.