Рішенням суду стягнута компенсація шкоди здоров’ю

10 июня, 2013

В Голосіївському районному суді м. Києва 22-го травня, 4-го і 7-го червня поточного року проходив судовий розгляд кримінального провадження по обвинуваченню гр-на Г. в наїзді на гр-на Стецюка, клієнта АБ Кушнарьова, після чого останній потрапив у лікарню.

Юридично кваліфікація злочину звучить як порушення правил дорожнього руху при керуванні транспортним засобом, які призвели до нанесення потерпілому середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

Протягом тривалого часу (на стадіях як досудового, так і судового провадження) Стецюк, його рідні особисто і за допомогою спеціалістів АБ Кушнарьова намагались домовитись з обвинуваченим про добровільну компенсацію тим понесених Стецюком матеріальних витрат на лікування, яке ще буде тривати невизначений час, та моральної шкоди, як це дозволено законодавством. На жаль, переговори закінчились безрезультатно, незважаючи на солідну доказову базу справи і визнання самим Г. своєї провини в події.

Факт відмови обвинуваченого від відшкодування потерпілому нанесеної йому ДТП шкоди суд врахував при винесенні остаточного рішення по справі. 07 червня 2013 р. суд ухвалив вирок, яким визнав гр-на Г. винним у скоєнні злочину, призначивши йому передбачене законом покарання. Представнику Стецюка, адвокату АБ Кушнарьова В.Г. Поляновському, вдалось переконати суд в обґрунтованості своєї позиції, і у частині заявленого цивільного позову суд стягнув з винного на користь постраждалої сторони грошові кошти на компенсацію матеріальної і моральної шкоди у прийнятному розмірі.

Питання про фактичне виконання вироку суду після набрання ним чинності перебуває  на контролі АБ Кушнарьова.