Суд став на захист прав пенсіонера

10 июня, 2013

Останніми місяцями в Дніпровському районному суді м. Києва проводилась невпинна робота, направлена на захист інтересів клієнта АБ Кушнарьова гр-на Щирського, який наприкінці минулого року потрапив в дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої отримав тілесні ушкодження і потім тривалий час проходив курс лікування і реабілітації.

Як повідомлялось, гр-н К., визнаний судовим рішенням винним в цій ДТП, всіляко ухилявся і ухиляється від відшкодування постраждалому понесених останнім витрат на лікування і реабілітацію, по причині чого спір було направлено на розгляд компетентного суду.

05 червня 2013 р. відбулось вирішальне судове засідання по цій справі. За його підсумками суд врахував усі обставини, зважив на статус позивача (пенсіонер категорії «діти війни»), який за віком і станом здоров’я неспроможний повноцінно захищати свої права самотужки, і прийняв рішення про стягнення з гр-на К. сум матеріальної і моральної шкоди. Останньому не допомогли навіть численні неявки на судові засідання і ігнорування судових звернень.

Після набрання законної сили рішенням суду від 05 червня 2013 р. відповідний виконавчий лист буде передано на примусове виконання до органів ДВС.