Постачання неякісних продуктів в дитячі сади. По фактах, виявлених в ході перевірки ведеться слідство.

5 сентября, 2016

 

У «Адвокатське Бюро Кушнарева» поступило звернення від однієї з громадських організацій у зв’язку з багаточисельними скаргами батьків дошкільників, відвідуючих дитячі садочки в Оболонському районі. Суть звернення полягала в тому, що різко почастішали скарги дітей на самопочуття після відвідування дошкільних учбових закладів.

«Ми хотіли щоб батьки звернулися в прокуратуру самостійно, але оскільки діти продовжують відвідувати дитячі садочкии, батьки побоялися. Прокуратура відреагувала на наш запит дуже швидко, результати експертизи показали невідповідність якості деяких продуктів госстандартам України» відзначив директор «Адвокатського Бюро Кушнарева» Денис Мацкевіч.

З адвокатського бюро був направлений запит в прокуратуру. Прокуратура провела перевірку в 62 дитячих садах Оболонського району і результати перевірки уразили експертів. У всіх дитячих установах виявлена підміна вершкового масла на продукт, що містить рослинні і молочні жири. Керівництво дитячих садів запевняють що жодних проблем з живленням дітей не виникало і всі необхідні документи постачальниками надані і присутні в реєстрі як діючі.

Від чого діти скаржилися на самопочуття з’ясовує слідство. Але доки неякісне масло продовжують поставляти в дитячі садочки.

Подробиці в сюжеті ICTV: http://kriminal.ictv.ua/videos/nebezpechni-zhyry-zamist-vershkovogo-masla-chym-goduyut-ditej-u-dytsadkah/