Прес-конференція в «УНІАН».

12 августа, 2016

Подробиці  боротьби з незаконним будівництвом за адресою Садова, 51 в селі Петропавловська Борщагівка, що у передмісті Києва, повідомив на прес-конференції в УНІАН директор Адвокатського бюро Кушнарьова Денис Мацкевич. «У наше адвокатське бюро звернулися жителі сіл Петропавлівської і Софіївської Борщагівки за фактом того, що за їх заборами, в селі де поверховість передбачає максимум 4 поверхи ведеться будівництво багатоквартирних будинків, забиваються палі, заливається фундамент, зокрема за адресою Садова, 51. За фактом будівництва ми звернулися в Державну архітектурно-будівельну інспекцію України і Київської області. Ми отримали відповідь, що за даною адресою будівництво ведеться фізичною особою, і ведеться це будівництво без єдиного дозвільного документа», – сказав Денис Мацкевич.

За словами адвоката, земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, була нібито передана місцевою владою в оренду забудовникові, але підтвердження у вигляді рішення місцевої ради немає. «З’ясувалося, що жодних документів відносно передачі в оренду цієї земельної ділянки сільський голова не надає», – сказав Мацкевич, додавши, що, згідно відповідей на адвокатські запити депутати таких рішень не приймали.. «Якщо є рішення сесії, воно має бути доведене до широкого загалу», – сказав адвокат.

Присутня на прес-конференції помічник адвоката Ольга Сидорчук відзначила, що за фактами порушень було відкрито кримінальне провадження, проте розслідування заходить в глухий кут. «Річ у тому, що всі документи, які надходили до Києво-Святошинської прокуратури, або втрачалися, або були заховані – ми точно не знаємо», – сказала Сидорчук, додавши, що унаслідок неефективності розслідування прокуратурою, кримінальне провадження було передане слідчому управлінню Національної поліції в Київській області.

 

Окрім цього, Денис Мацкевич підкреслив, що пан Кукса К.М., який є забудовником на земельній ділянці по вул. Миру, 15А, продаючи майнові права на майбутні квартири не заплатив ні єдиного податку зі свого доходу. Якщо порахувати весь прибуток, який Кукса К.М. отримав в результаті будівництва, податків він повинен був заплатити з цього прибутку більш ніж 30 млн. гривень.

 

При цьому, державні інстанції не реагують на таке порушення, а слідство заходить в безвихідь, оскільки Києво-Святошинська прокуратура намагається приховати ці злочини.  Дуже шкода, що в країні, де кожен платить військовий збір і для держави важлива кожна копійка, такі величезні суми несплати податків залишаються непоміченими, – підкреслив Денис Мацкевич.

 

Подробиці читайте на УНІАН: http://press.unian.net/press/1464986-stroitelstvo-v-petropavlovskoy-borschagovke-pod-kievom-vedetsya-bez-razreshitelnoy-dokumentatsii-ekspert.html