Представник АБ Кушнарьова став учасником Другого Міжнародного адвокатського форуму

3 июля, 2015

 

Представник Адвокатського бюро Кушнарьова прийняв участь у Другому Міжнародному адвокатському форумі «Шляхи реалізації Стратегії реформування судоустрою , судочинства та суміжних правових інститутів на 2015 – 2020 р.р.», який відбувся 3 липня 2015 року у місті Києві.

У форумі також взяли участь представники Рад адвокатів м. Києва та регіонів.

Виступила на заході Наталія Петрова, заступник керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя», член Ради адвокатів України, з доповіддю на тему: «Стратегія Президента України. Шляхи реалізації реформи адвокатури».

Представник Координаційного центру з надання правової допомоги виступив з доповіддю на тему: «Новий етап надання правової допомоги адвокатам в системі БВПП».

Колега з Польщі Jaroslaw Szczepaniaj, член «Навчальної ради адвокатів», говорив про реформування адвокатури України очима європейських колег.

Надзвичайно цікавою та популярною була секція адвоката Дмитра Назарця «Оподаткування та фінансовий моніторинг адвокатської діяльності».

Представники депутатського корпусу розповіли про заплановані зміни до закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність» та системи судів України.