Судді і адвокати обмінялись досвідом судової практики

24 июня, 2014

17 червня 2014 р. відбулось засідання Комітету з процесуального права Асоціації правників України. Від АБ Кушнарьова у заході прийняв участь член комітету АПУ, адвокат Віталій Поляновський.

Окрім організаційних питань, пов’язаних із зміною керівного складу комітету, на обговорення присутніх був поставлений пакет доповідей, об’єднаних загальною темою “Проблемні питання застосування процесуальних і позапроцесуальних механізмів забезпечення єдності судової практики”. З врахуванням її характеру і значущості для юристів і адвокатів, які безпосередньо займаються судовою практикою, був зформований перелік учасників, запрошених для доповідей. У заході взяли участь і поділились цінним досвідом суддя Конституційного суду України і Європейського суду з прав людини Станіслав Шевчук, суддя Верховного суду України Микола Гусак, суддя Вищого господарського суду України Олена Яценко, суддя Київського апеляційного господарського суду Олена Коротун, а також представник комітету конкурсного права АПУ Андрій Потьомкін.

Роль вищих судових інстанцій України і інших країн в перегляді судових рішень і формуванні усталеної національної судової практики, окремі питання судової практики, фактичне застосування принципів справедливості і верховенства права в роботі українських судів в контексті практики ЄСПЛ – ці та багато інших, не менш важливих питань були обговоренні на засіданні і, безперечно, принесли користь усім його учасникам.