Справа Васюти успішно завершена.

13 апреля, 2014

Нагадаємо, С.І. Васюта, ветеран праці, учасник Великої вітчизняної війни, минулого року звернулась до АБ Кушнарьова з проханням допомогти захистити законні права від неправомірних дій Бориспільської міської Ради Київської області, яка ще у 2011 році незаконно відмовила їй у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів на право власності на земельну ділянку у м. Борисполі для будівництва і обслуговування житлового будинку, де проживає наш Клієнт, господарських будівель і споруд.

За допомогою спеціалістів нашого Бюро, зокрема, юриста Вікторії Негоди, С.І. Васюта на першому етапі отримала кілька рішень суду з цього приводу на свою користь: постанову Бориспільського міськрайонного суду Київської області – про визнання незаконним і скасування згаданого рішення Бориспільської міської Ради Київської області, а також ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду, якою була підтримана правова позиція суду першої інстанції.
Натомість, правозастосовчі реалії в нашій державі такі, що отримати позитивне судове рішення і домогтись його фактичного виконання – це далеко не тотожні поняття. У випадку із справою Васюти державний орган був зобов’язаний судом у місячний термін повторно розглянути заяву С.І. Васюти про надання відповідного дозволу і прийняти по ній рішення з дотриманням вимог законодавства. Але у згаданий строк судове рішення міськрадою виконане не було, по причині чого співробітники Бюро вимушені були задіяти передбачені законом важелі впливу на зобов’язану особу – звернутись з відповідними виконавчими документами до ДВС з вимогою забезпечити примусове виконання судових рішень на користь Клієнта і досить тривалий період часу контролювати державних виконавців з метою не допустити їх протиправної бездіяльності.
У підсумку лише 27 березня 2014 р. Бориспільська міська Рада Київської області нарешті прийняла рішення про надання нашому Клієнту дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, чого, власне, С.І. Васюта і прагнула.
Однак на цьому Бюро не завершує надання правової допомоги С.І. Васюті. Характер дій з виконання дозволу Бориспільської міської Ради Київської області від 27 березня 2014 р. передбачає тривалий і кропіткий процес оформлення документації, в чому ми продовжимо усіляко сприяти нашому Клієнтові.

Справа Васюти успішно завершена