АБ Кушнарьова – партнер Х Щорічного юридичного форуму

13 апреля, 2014

З самого початку проведення Х Щорічного юридичного форуму «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні – 2014» було заплановане на 21 лютого поточного року. Але у зв’язку із неконтрольованою ескалацією силового протистояння в центрі Києва було прийняте рішення перенести його на більш пізний термін.
І ось 28 березня 2014 р. в готелі «InterContinental Kyiv» в м. Києві нарешті відбулась ця зустріч. Асоціація правників України вже десятий рік поспіль організовує цей спеціалізований захід для керівників юридичних фірм, директорів юридичних департаментів і фахівців з питань управління та розвитку бізнесу. Традиційний характер подібних форумів дозволяє адвокатам, юристам, адвокатським і юридичним компаніям відчути атмосферу певної солідарності з колегами по цеху, обмінятися досвідом, отримати певні орієнтири в розвитку, рівняючись на більш досвідчених колег.
Цьогоріч в форумі взяли участь багато керівників і партнерів чільних юридичних і адвокатських компаній України, адвокатів, які здійснюють індивідуальну практику, а також, представники наших іноземних колег, зокрема, з Білорусії і Росії. Були присутніми колишній Голова ВКДКА Валентин Загарія, представники Київської школи економіки, Української палати арбітражних керуючих, студентського корпусу та багато інших.
Серед найцікавіших виступів слід виділити доповіді:
- заступника Голови НААУ і РАУ Катерини Коваль – відносно проблематики посилення гарантій адвокатської діяльності;
- старшого партнера АФ «Сергій Козьяков і партнери» Сергія Козьякова – стосовно правової оцінки анексії Криму Російською федерацією;
- партнера ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Олексія Резнікова – щодо ситуації навколо арешту адвоката Дениса Бугая;
- партнера ЮФ «Василь Кісіль і партнери» Оксани Войнаровської – з питань вирішення трудових і сімейних спорів;
- незалежного бізнес-консультанта Ірини Нікітіної – з експертними порадами щодо поведінки суб’єктів юридичного бізнесу в державі, що переживає посттравматичний синдром.
Приємно зазначити, що Адвокатське бюро Кушнарьова, незважаючи на свій відносно невеликий досвід участі на ринку юридичних послуг, отримало почесне право виступити на цьому значному заході у якості офіційного партнера, в чому візьмемо на себе сміливість побачити певне визнання факту невпинного розвитку нашої компанії. Безпосередньо на форумі наше Бюро представляв його керівник, адвокат Віталій Поляновський.

АБ Кушнарьова — партнер Х Щорічного юридичного форуму