ДПС і ДМС: перезавантаження

11 марта, 2014

Ненабагато більше календарного року проіснувала нова структура в системі центральних органів виконавчої влади – Міністерство доходів і зборів України. Нагадаємо, у грудні 2012 р. Президент України прийняв рішення об’єднати під вивіскою МДЗУ Державну податкову службу України і Державну митну службу України. Натомість, корінна зміна центральної влади в нашій державі не обійшла стороною і МДЗУ.

Новий склад Кабінету міністрів України однією із своїх перших постанов – № 67 від 01 березня 2014 р. – одразу ліквідував Міністерство доходів і зборів. Державна податкова служба України повернула собі статус центрального органу виконавчої влади в сфері державної податкової політики (щоправда, з підпорядкуванням Міністерству фінансів), а Державна митна служба – центрального органу виконавчої влади у сфері державної митної справи.
Незважаючи на загалом схвальне прийняття громадськістю факту приходу до влади низки молодих політиків і громадських діячів, постанова № 67 одразу викликала цілу хвилю критики, у т.ч. з боку членів Громадської ради при МДЗУ. І ця хвиля не вщухає. Основними пунктами невдоволення таким рішенням уряду є:
- ще не були завершені процедури з реорганізації ДПС і ДМС в МДЗУ, розпочаті на підставі Указу Президента України № 726 від 24 грудня 2012 р., і зупинення їх на півдорозі з поверненням до стану, який існував до його винесення, може означати для людей марно проведену роботу на протязі тривалого часу;
- різка зміна державного вектору за такий короткий проміжок часу не сприяє стабільності податкової системи України;
- реалізація рішення уряду потребує чималих державних коштів, яких наразі немає і які той же уряд задекларував суворо економити;
- рішення уряду було прийняте поспішно, без попереднього опрацювання профільними спеціалістами.
Залишається сподіватись, що влада прислухається до думки громадськості і забезпечить реалізацію свого проекту максимально конструктивним способом.